Ansatte

Navn: Stilling Kontakt
Åsne Havnelid Adm. direktør

asne.havnelid@oslo2011.no
Telefon: 419 00 370

     
Marked/kommunikasjon    
Egil Storaas Markedssjef

egil.storaas@oslo2011.no
Telefon: 915 85 749

Nina Horn Hynne PR- og informasjonssjef

nina.horn.hynne@oslo2011.no
Telefon: 934 44 213

Eunike Ditlefsen Marketingsjef

eunike.ditlefsen@oslo2011.no
Telefon: 909 23 556

Christian Ruscetta Webjournalist

christian.ruscetta@oslo2011.no
Telefon: 928 32 338

Chris Welsh Prosjektleder marked  chris.welsh@oslo2011.no 
Telefon: 908 488 98 
     
Arrangement    
John Aalberg Sportssjef

john.aalberg@oslo2011.no
Telefon: 954 58 252

Lasse Ottesen Assisterende sportssjef

lasse.ottesen@oslo2011.no
Telefon: 920 80 410

Roy Evensen Arrangementssjef

roy.evensen@oslo2011.no
Telefon: 930 62 000

Bjørn Morten Vold Transport - og logistikksjef

bjorn.vold@oslo2011.no
Telefon: 402 36 849

Miriam Henriksen Medie- og pressesjef

miriam.henriksen@oslo2011.no
Telefon: 979 53 353

Jørgen Aass Publikumsansvarlig jorgen.aass@oslo2011.no
Telefon: 406 33 827
     
Kultur/Vip og Protokoll    
Tove Indgjerd Kultur- og protokollsjef

tove.indgjerd@oslo2011.no
Mobiltelefon: 926 22 742

Bentein Baardsson Kunstnerisk leder  
     
Administrasjon/Hospitality    
Adelheid Sæther Administrasjonssjef

adelheid.sether@oslo2011.no
Mobiltelefon: 450 43 714

Bente Rafen-Sparby Hotell- og vertskapssjef

bente.rafen-sparby@oslo2011.no
Mobiltelefon: 917 73 033

Marit Almåsvold Røste Hospitalitysjef

marit.roste@oslo2011.no
Mobiltelefon: 922 41 400

Dina Cecilie Johansen Administrasjonsmedarbeider

dina.johansen@oslo2011.no
Mobiltelefon: 958 55 541

     
HR/funksjonærer    
Mari Rosenvinge Nygaard HR/Funksjonærsjef

mari.nygaard@oslo2011.no
Mobiltelefon: 415 22 451

Lene Granlund Rekrutterings- og opplæringskonsulent lene.granlund@oslo2011.no
Mobil: 452 68 593
     
Økonomi    
Stein Opsal Økonomisjef

stein.opsal@oslo2011.no
Mobiltelefon: 419 15 551

Gro Ytreland Økonomikonsulent gro.ytreland@oslo2011.no
Mobiltelefon: 957 29 525
     
Konsulentbistand    
Terje Lund Arrangement - NSF

terje.lund@skiforbundet.no
Mobiltelefon: 900 20 999

Wenche Berger Team Service Manager

wenche.berger@oslo2011.no
Mobiltelefon: 928 96 609

Bente Meisingseth Sjulstad Arrangement - Skiforeningen

bente.meisingseth@skiforeningen.no
Mobiltelefon: 930 17 719

 Halvor Wøien Ansvarlig for Ski-VMs miljøprosjekt

halvor.woien@oslo2011.no
Mobiltelefon: 907 66 835

Gunn Kjersti Gauteplass Vegelbo

 

Billettsjef gunn.kjersti.vegelbo@billettservice.no
Mobiltelefon: 417 64 519

 

Relaterte artikler