Section managers

 

DEPARTMENT/SECTION

NAME FUNCTION EMAIL TELPHONE
         
SPORT: Lasse Ottesen Fungerende sportssjef  lasse.ottesen@oslo2011.no 92080410
         
Cross country Bente Skari Rennleder bente@skari.no 48117033
  Arne Sandvold Ass. rennleder arne.sandvold@statkraft.com 95723959
  Bjørn Ståle Tennfjord Ass. rennleder bstaten@online.no 90506263
         
Ski jump Torgeir Nordby

Rennleder/
Supervisor

torgeir.nordby@gmail.com 90989983
  Kristoffer Gaustad Ass. rennleder Holmenkollen kristoffer@coolware.no 91786634
  Per-Elias Kalfoss Ass. rennleder Midtstuen elias@antidoping.no 97671228
  Inger Karin Engdal Sekretariatsleder inger.karin.engdal@bohus.no  
         
Nordic combined Arne-Olaf Sween Rennleder arne.olaf.sween@politiet.no 92400831
  Jan Rune Grave Ass. rennleder jrgrave@online.no 90990306
  Anne Kristine Uthaug Sekretariatsleder anne@utviklingsfondet.no  
         
Health and medicin Inggard Lereim Seksjonsleder inggard.lereim@ntnu.no 90851434
  Stig Heir Ass. seksjonsleder (helse) stighei@online.no 92250761
  Eivind Spiten Ass. seksjonsleder (helse/publikum) eivind.spiten@trelleborg.com 90933510
         
Team Service Wenche Berger Leder wenche.berger@oslo2011.no 92896609
         
ARRANGEMENT: Roy Evensen Arrangementssjef roy.evensen@oslo2011.no 93062000
         
Transport and logistics Bjørn Morten Vold Transport- og logistikksjef bjorn.vold@oslo2011.no 40236849
  Tore Skovholt Ass. leder
Transport
skovholt@nortur.no 93294500
  Hans Rune Aronsson Ass. leder
Transport
hansra@online.no 91158077
  Erik Telnes Leder Trafikk- og parkering erikatelnes@gmail.com 90770275
  Terje Szyperski Ass. leder Trafikk- og parkering terjeszyperski@hotmail.com  
  Georg Szyperski Leder Publikumstransport georg.szyperski@flytoget.no 91652103
  Svein Magne Karlsen Leder Samband smk@styrmand.no 91328002
  Thomas Nordholm Ass. leder
Samband
thomas.nordholm@tele2.com 41319008
  Sigbjørn Smith Ass. leder IKT sigbjorn.smith@skiforeningen.no 93030533
         
Security Trygve Lauritzen Seksjonsleder tryglau@online.no 90107595
  Arne Røed Simonsen Ass. seksjonsleder arne.simonsen@nso.no 93418961
  Vibeke Günther Leder
Akkreditering
vibeke.gunther@vikenfiber.no 91790901
  Grete Middelthon Ass. leder Akkreditering gretemiddelthon@hotmail.com  
         
Press Miriam Henriksen Medie- og pressesjef miriam.henriksen@oslo2011.no 979 53 353
  Allan Aabech Ass. leder Presse allan.aabech@sportmedia.no 91560595
  Anne Kullebund Ass. leder Media/presse anne.kullebund@vikenfiber.no  
         
Arena operations Håvard Ellingsen Leder VM arena

havard.ellingsen@idr.oslo.
kommune.no

 
  Martin Løvik Ass. leder
VM Arena
martin.lovik@idr.oslo.kommune.no  
         

Arena guard/spectator service

Jørgen Aass Leder Arena Vakthold jorgen@jaass.no  
         
Arena productions/ceremonies Per Th. Hansen Leder Arenaproduksjon per@produsentene.no  
  Hanne Ottersen Ass. leder Arenaproduksjon hanne.ottersen@
norskfolkemuseum.no
 
         
CULTURE/VIP AND PROTOCOL: Tove Indgjerd Kultursjef tove.indgjerd@oslo2011.no 92622742
  Bentein Baardsson Kunstnerisk leder    
         
HOTEL/HOSPITALITY:        
  Bente Rafen-Sparby Hospitalitysjef bente.rafen-sparby@oslo2011.no 91773033
  Linda Schelander Ass. hotelleder lindaschelander@hotmail.com 40104858
         
HR/
VOLUNTEERS:
Mari Rosenvinge Nygaard HR/Funksjonærsjef mari.nygaard@oslo2011.no 41522451 
  Lene Granlund Opplæringskonsulent lene.granlund@oslo2011.no   45268593

 

Related articles